Aktualności

Kredyt Płynnościowy 2% z dopłatami ARiMR do oprocentowania ZNÓW DOSTĘPNY!

Kredyt Płynnościowy z oprocentowaniem 2% został stworzony z myślą o producentach rolnych w celu poprawy płynności finansowej w związku z ograniczeniami na rynku rolnym spowodowanymi agresją Rosji wobec Ukrainy (linia UP).
więcej

Promocja Mastercard

Chcesz wziąć udział w promocji i odebrać nagrody? Dowiedz się, jak to zrobić w kilku prostych krokach!
więcej

Wyłudzenia danych od użytkowników kart za pośrednictwem fałszywych SMS

więcej

Informacja o Zmianie Oprocentowania Depozytów

Uprzejmie informujemy, że w związku z obniżeniem stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej, Zarząd Banku podjął decyzję o obniżeniu z dniem 01.11.2023r. oprocentowania rachunków terminowych lokat oszczędnościowych. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie Państwo w poniższym piśmie:
więcej

Lokata JESIENNA

Oprocentowanie zmienne, w wysokości 4,00 % w skali roku - kwota lokaty: od 5.000,00 zł do 300.000,00 zł - okres lokowania: 6 miesięcy - okres obowiązywania promocji: od 01.10.2023r. do 30.11.2023r.*
więcej

Ważny komunikat dotyczący bezpieczeństwa kont internetowych!

Chcielibyśmy przypomnieć o kilku istotnych kwestiach związanych z bezpieczeństwem Waszych kont bankowych. W ostatnim czasie zauważyliśmy wzrost prób oszustw i nadużyć, dlatego też pragniemy Was poinformować o środkach ostrożności, które warto zachować.
więcej

Zablokuj dostęp do Bankowości Elektronicznej w przypadku podejrzenia naruszenia bezpieczeństwa!

Nasz formularz umożliwia Ci samodzielne zablokowanie dostępu do Bankowości Elektronicznej w sytuacji, gdy masz obawy o bezpieczeństwo swojego konta. Ta istotna funkcja pozwoli Ci podjąć kroki w celu zwiększenia bezpieczeństwa Twoich finansów, gdy tylko pojawią się wątpliwości co do dostępu.
więcej

Transakcje Niskokwotowe

Od 1 lipca 2023r. wprowadzone zostaną zmiany dotyczące braku wymaganego silnego uwierzytelnienia 3DS dla transakcji niskokwotowych realizowanych kartą w internecie, tak samo jak dla transakcji realizowanych w sklepach stacjonarnych.
więcej

Rozpocznij na dobre sezon na grilla… i na sąsiedzkie spotkania!

Już teraz skorzystaj z naszej akcji promocyjnej organizowanej z Mastercard, by otrzymać nowy, stylowy grill. To zupełnie proste: • Otwórz w naszym Banku konto z kartą Mastercard® • Zaloguj się do programu Mastercard® Bezcenne® Chwile® • Płać kartą Mastercard® przy każdej okazji • Wymień zdobyte w p...
więcej

SPŁACAMY TWÓJ KREDYT

W tym roku to aż 244 szanse na wygranie 500 zł oraz 9 szans na wygranie nagrody głównej – spłaty kredytu do 20 000 złotych! 💸
więcej