• Aktualności
  • Zablokuj dostęp do Bankowości Elektronicznej w przypadku podejrzenia naruszenia bezpieczeństwa!

Zablokuj dostęp do Bankowości Elektronicznej w przypadku podejrzenia naruszenia bezpieczeństwa!

Nasz formularz umożliwia Ci samodzielne zablokowanie dostępu do Bankowości Elektronicznej eBankNet oraz aplikacji eBS Wolbrom w sytuacji, gdy masz obawy o bezpieczeństwo swojego konta. Ta istotna funkcja pozwoli Ci podjąć kroki w celu zwiększenia bezpieczeństwa Twoich finansów, gdy tylko pojawią się wątpliwości co do dostępu.


Jak to działa?


Wypełnij nasz formularz, podając prawidłowe dane, aby dokładnie zidentyfikować Twoje konto. Przycisk do blokowania znajduje się na stronie logowania Bankowości Elektronicznej eBankNet. Po potwierdzeniu operacji, zablokujemy:

  • Dostęp do Systemu Bankowości Elektronicznej eBankNet,
  • Możliwość wykonywania transakcji,
  • Dostęp poprzez Bankowość Mobilną eBS Wolbrom.


To proste i szybkie rozwiązanie - wystarczy wpisać login oraz numer PESEL w formularzu. Dzięki temu skutecznie zidentyfikujemy Twoje konto i przystąpimy do zablokowania dostępu, gdy tylko wystąpi podejrzenie naruszenia bezpieczeństwa.


Aby potwierdzić udaną blokadę, otrzymasz powiadomienie SMS na Twój numer telefonu. Ta dodatkowa warstwa bezpieczeństwa zapewni Ci pewność, że zablokowanie konta zostało wykonane zgodnie z Twoimi zamiarami.


Jeśli w przyszłości będziesz chciał odblokować dostęp do Bankowości Elektronicznej, będziesz mógł to zrobić poprzez kontakt telefoniczny lub wizytę w placówce banku. Dla Twojego bezpieczeństwa, wymagamy dodatkowej weryfikacji tożsamości przed odblokowaniem dostępu. To kolejny sposób, w jaki dbamy o pełną kontrolę właściciela konta nad jego działaniem.


W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości dotyczących Twojego konta lub usług bankowych, nasz zespół jest zawsze gotowy, aby Ci pomóc. Dziękujemy za zaufanie i wybór naszego banku jako swojego partnera finansowego. Możesz liczyć na naszą ciągłą troskę o Twoje finanse i bezpieczeństwo.